Potrzebny transport do Niemiec? Wybierz busy!

Nie da się ukryć, że obecnie wielu naszych rodaków decyduje się na emigrację zarobkową. Najczęściej wybieramy naszego zachodniego sąsiada, czyli Niemcy. Nic więc dziwnego, że mamy w tym kraju wielu krewnych i bliskich. Często w przypływie tęsknoty i emocji chcemy złożyć im niezapowiedzianą wizytę, najlepiej już jutro. Przecież droga do Niemiec nie jest daleka, a co za tym idzie zaplanowanie jej z dnia na dzień, a może nawet jeszcze dokładnie tego samego dnia powinno być banalnie proste. Niestety jeśli jednak zdecydujemy się na podróż samolotem, taki prosty wyjazd okazuje się całkowicie niemożliwy. Wobec tego, jeśli chcemy zaskoczyć naszego krewnego, czyli bliskiego w Niemczech przy pomocy niezapowiedzianej wizyty, to wybierzmy busy!

Busy do Niemiec kursują praktycznie codziennie!

Busy do Niemiec kujawsko pomorskie czy też z każdego innego województwa to świetny sposób na to, by nasza niezapowiedziana niespodzianka miała ogromne szanse na powodzenie. Dlaczego? Okazuje się, że busy kursują praktycznie codziennie! Wobec tego nie musimy martwić się o zarezerwowanie sobie miejsca już na miesiąc wcześniej, jak to zwykle bywa w przypadku samolotów. Nie musimy się także martwić o to, że jeśli będziemy chcieli zarezerwować sobie miejsce na następny dzień, to zapłacimy za to podwójną lub potrójną cenę. Koszt przejazdu busem na trasie Polska-Niemcy zwykle jest stały i nie ulega zmianie w każdą godzinę. Wobec tego możemy spokojnie złożyć naszemu bliskiemu czy krewnemu niezapowiedzianą wizytę, a dodatkowo nie musimy przejmować się ceną. Jeśli więc nasza niespodzianka ma się udać, wówczas jedyną szansą jest wybór busów.

Nie martwi się również o powrót!

Niezapowiedziana wizyta – jak sama nazwa wskazuje – jest niezapowiedziana. Nasz krewny czy bliski nie jest więc przygotowany na to, by wziąć sobie szybki urlop lub jeden dzień wolnego. Wobec tego może się okazać, że już drugiego lub trzeciego, będziemy musieli wracać. Znów jednak samoloty stają się problematyczne. Bilet zwykle rezerwuje się „od do”, a to oznacza, że to przewoźnik wybiera za nas datę odlotu i przylotu. Wówczas transport z Niemiec do Polski jest zagwarantowany na o wiele bardziej przystępnych warunkach przez busy. Podobnie jak w poprzednim przypadku, możemy zarezerwować sobie transport praktycznie z dnia na dzień i to z zachowaniem wyjątkowo okazyjnej ceny. Nie ma więc chyba lepszego sposobu na to, by zrobić bliskim mieszkającym w Niemczech niezapowiedzianą niespodziankę i nie martwić się o przyjazd i powrót.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz napisać dla nas tekst?

Skontaktuj się z nami
Kategorie
SOCIAL SHARE
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp